www responsive design

Piękna strona może zrobić niesamowite wrażenie na odwiedzającym, ale zakochanie szybko minie jeślinie działa perfekcyjnie. Dlatego mamy unikalne podejście - już na etapie projektowania wczuwamy się w rolę użytkownika. Badamy, testujemy, drążymy, kaprysimy – aby dać Ci technologicznie nieskazitelną, skoncentrowaną na łatwości użytkowania, zawierającą wciągające treści i oczywiście piękną wizytówkę twojej firmy!

.

user experience

Pamiętaj, że w Internecie konkurencja jest zawsze o jedno kliknięcie obok.

Tworzenie stron zrozumiałych i przyjaznych jest jak oświetlenie w sklepie – sprawia, że wszystko wygląda lepiej. Zaprojektowanie strony, która nie zmusza do myślenia, pozwala swobodnie nawigować, jest intuicyjna i spełnia swoje zadanie to PODSTAWA naszej strategii. Bo możesz mieć świetne SEO, rewelacyjną kampanię AdWords i piękne kolory na stronie – ale to nie przyniesie żadnych korzyści, bo Twój potencjalny klient straci entuzjazm widząc zagmatwaną strukturę informacji.

Jeśli trafisz pod nasze skrzydła, możesz mieć gwarancję, że stworzymy stronę, po odwiedzeniu której znacząco wzrośnie ilość zapytań o Twoje usługi.

.

kampanie linków sponsorowanych AdWords

Co możemy dla Ciebie zrobić w ramach kampanii AdWords?

Poznamy dokładnie Twoją branżę i stworzymy kampanię dopasowaną do Twoich potrzeb.
Stworzymy profesjonalne a zarazem wyróżniające się kreacje reklamowe tekstowe oraz graficzne.
Rozumiemy małe, lokalne biznesy – dlatego nie puścimy Cię z torbami i przyprowadzimy klientów po jak najniższych kosztach.

copywriting

Zalety kampanii linków sponsorowanych AdWords:

– możliwość pojawienia się na wszystkie możliwe kombinacje fraz, które wpisują użytkownicy aby odnaleźć Twoją firmę
– pełna kontrola – dowolność co do godzin wyświetlania, lokalizacji
– elastyczność budżetu – możesz dowolnie sterować budżetem dziennym, miesięcznym – lekki przestój w firmie? Nie ma problemu, uwzględnimy to
– natychmiastowe efekty – już kilka godzin po starcie kampanii zaczynają trafiać na Twoją stronę potencjalni klienci

.

pozycjonowanie
SEO & SEM

Nastaw się na długoterminowy proces budowania wizerunku Twojej firmy w wyszukiwarce Google za pomocą metod WHITE SEO. Co to znaczy? To, że nie liczy się szybki efekt wywindowania Twojej strony na wysokie pozycje na przypadkowe frazy kluczowe. To działa na krótko – konsekwencje są przykre a straty duże. Na to nie możesz sobie pozwolić.
U nas pozycjonowanie to tylko środek do osiągnięcia celu: zwiększenia ruchu, większej ilości zapytań, zwiększenia sprzedaży, budowania Twojej marki w Internecie. Owszem, osiągniemy wysokie pozycje na wybrane frazy, ale będzie to wspólnie opracowana, przemyślana strategia.

krok1

1 KROK - nudne ale potrzebne audyty

Rozpoczynamy proces pozycjonowania od audytu strony oraz jej zaawansowanej optymalizacji. Przeanalizujemy stronę pod kątem jej użyteczności oraz funkcjonalności. Wdrożymy poprawki samodzielnie (posiadamy odpowiednie kompetencje programistyczne) lub we współpracy z Twoim działem IT. Jeżeli zamawiasz u nas projekt strony działania te są automatycznie wdrażane.

krok2

2 KROK - kluczowy etap kluczowych fraz

Wspólnie opracowujemy listę fraz kluczowych, na które będziemy pozycjonować Twój serwis. Mamy na uwadze Twój budżet i będziemy dążyć do tego aby były to frazy, które przyniosą Ci najwięcej zapytań o Twoje usługi.

krok3

3 KROK - działamy, działamy

Na tym etapie pozyskujemy dużo wartościowych linków kierujących do Twojej witryny. Wliczają się tutaj również działania SEO-PR wzmacniające wizerunek w sieci.

krok4

4 KROK - monitoring, analiza

Analizujemy jakość ruchu, optymalizujemy konwersje, wyciągamy wnioski, monitorujemy Twoją konkurencję, rekomendujemy działania. Działania te przeprowadzamy systematycznie, ponieważ możliwości pozycjonowania zmieniają się bardzo dynamicznie. Dlatego opiekujemy się Tobą kompleksowo i nastawiamy się na długookresową współpracę.

.

social media marketing

0
0
0

Pozwól nam dobrać optymalne rozwiązania dla twojej firmy. Do Twojej dyspozycji są: Facebook, Google+, Youtube, Pinterest i wiele innych skutecznych narzędzi!
Pomożemy Ci stworzyć Fan Page, podpowiemy jak prowadzić profil, jak zbudować wokół niego zaangażowaną społeczność, jak prowadzić konkursy oraz wykorzystywać dostępne aplikacje. Wykorzystamy w pełni potencjał jaki niesie za sobą widoczność w mediach społecznościowych.

.

marketing zintegrowany

Nie mamy gotowych pakietów – każda branża ma swój charakter, każdy klient ma oczekiwania a każda firma ma swoje mocne i słabe strony. Dlatego najpierw słuchamy, analizujemy a dopiero potem proponujemy konkretną, dopasowaną do Ciebie strategię promocyjną.